Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

SVATBA POD PALMAMI


Zorganizujeme váš Velký den!

Hoďte za hlavu všechno zařizování a starosti okolo svatby, ať vám na ni zůstanou jen ty nejpříjemnější vzpomínky. Proč proto nespojit svatební cestu přímo s obřadem?

Právně platnou svatbu na pláži s bělostným pískem či např. v zahradním hotelovém altánu lze uzavřít na Srí Lance i v Malajsii. Snili jste o svatbě na Maledivách? Tato země právně platnou svatbu cizinců na svém území neumožňuje, proto doporučujeme absolvovat obřad na Srí Lance a pokračovat na svatební cestu na vysněné Maledivy. Svatbu pro vás zajistíme i v Thajsku či na Bali. Neváhejte nám poslat své představy na info@nirvanatravel.cz.

Čím je jedinečná svatba na Srí Lance oproti např. svatbě na Mauriciu či Seychelech? Obřad zde bývá laděn tradičně, zahrnuje tanečníky, bubeníky i bohatě zdobeného slona, na kterém se novomanželé mohou svézt. Pokud jste tedy akčnější, rozhodně si více užijete svatbu na Srí Lance. Pláže jsou zde přitom stejně romantické jako na jiných ostrovech v Indickém oceánu. A svatba v jednom z resortů v Malajsii? Tu měl opravdu málokdo!

Svatební služby přímo obsahují nebo mohou být vyžádány:

Upozornění:

 

Příklady svatebních balíčků

 

SVATBA NA SRÍ LANCE

Tyto hotely organizují svatby s níže uvedenými balíčky: Waikkal / Club Hotel Dolphin ****,  Kalutara / Avani Kalutara Resort ****, Bentota / Avani Bentota Resort & Spa ****

Balíček "Just You & Me" od 32.900 Kč zahrnuje tyto služby na Srí Lance: přípravu všech oficiálních dokumentů, svatební licenci, registrační poplatek, osobní služby svatebního specialisty, ceremoniál v západním či srílanském stylu s květinovou výzdobou, svatební kytice pro nevěstu a květinová ozdoba ženicha, jednopatrový svatební dort, ovoce a jednohubky při příjezdu do hotelu, tradiční kandyjští tanečníci a bubeníci při srílanském obřadu, svatební dar od hotelu

Balíček "Glamorous Say I Do" od 51.900 Kč zahrnuje k výše uvedenému balíčku "Just You & Me" navíc: kadeřníka pro nevěstu, 1 láhev šumivého vína, svatební fotoalbum 24 fotografií, relaxační párová masáž 30 min., večeře z mořských plodů pro nevěstu a ženicha ve svatební den (lze objednat fakultativně jednotlivé položky i k svatebnímu balíčku "Just You & Me")

Svatbu na Srí Lance jsme organizovali pro Andreu s Petrem: "... Děkujeme za vaše doporučení svatby na Srí Lance. Super zážitek..."

 

SVATBA V MALAJSII

Tento hotel organizuje svatby s níže uvedenými balíčky: Pangkor Laut / Pangkor Laut Resort *****

Ceny balíčků od 150.000 Kč.

Balíček "Latern Courtyard Wedding" zahrnuje: květinová výzdoba altánu a zahradního pavilonu, svatební kytice pro nevěstu, romantická ulička zdobená květinovými lístky, láhev šampaňského Laurent-Perrier, během obřadu 45 min. akustická hudba místní kapely, služby oddávajícího, večeře formou 5chodového menu z jihovýchodní Asie, svatební suvenýry, 50 min. ve Spa Village Laut Pangkor pro pár, v období do 18 měsíců od svatby 2 noci se snídaní zdarma v hotelu z YTL řetězce v Malajsii či na Bali

Balíček "Pangkor Laut Intimate Beach Wedding" zahrnuje: květinová výzdoba altánu ve venkovském stylu a dále vše jako výše uvedený balíček "Lantern Courtyard Wedding"

Balíček "Signature Wedding at the Sea" zahrnuje: dvouhodinová plavba a obřad na motorové jachtě, květinová výzdoba jachty, svatební kytice pro nevěstu, romanticky zdobená ulička u přístavu květinovými lístky, láhev šampaňského Laurent-Perrier, během obřadu 45 min. akustická hudba místní kapely, služby oddávajícího, večeře na pláži formou 5chodového menu z mořských plodů, svatební suvenýry, 50 min. ve Spa Village Laut Pangkor pro pár, v období do 18 měsíců od svatby 2 noci se snídaní zdarma v hotelu z YTL řetězce v Malajsii či na Bali

Svatbu v Malajsii jsme organizovali pro Kláru s Filipem: "... Svatební den byl nezapomenutelný, romantický, prostě splnil všechna naše očekávání..."

 

SVATBA V INDONÉSII NA BALI

Tento hotel organizuje svatby s níže uvedeným balíčkem: Canggu Beach / Tugu Hotel Bali *****

Balíček "Heavenly Sunset Wedding" od 63.900 Kč zahrnuje: svatební obřad k klasickém či balijském stylu, jednoduchá, ale elegantní výzdoba (romantické svíčky, olejové lampy, pochodně pro večer, okvětní lístky ve svatební uličce), svatební tropická kytice pro nevěstu a květinová dekorace pro ženicha, romantická večeře po obřadu (lze si vybrat jakékoliv oblíbené místo v areálu hotelu např. stůl pro dva na osvětlené pláži, u bazénu, v zahradě,...), večeře formou pikniku v posteli na pláži, ubytování pro nevěstu a ženicha zdarma na 1 noc v luxusním apartmá (dle výběru klientů Dedari Suite nebo Rejang Suite, vč. welcome drink, opulentní snídaně, kde si budete přát, čerstvé tropické ovoce a květinová výzdoba v místnosti, zdarma denně odpolední čaj s místními lahůdkami, zdarma 2 hodiny romantické lázeňské léčby v oceněné Waroeng Djamoe Spa)

Svatbu na Bali organizujeme pro Annu s Ludvíkem, ale ti na svůj Velký den teprve čekají, takže zatím bez jejich komentáře:-).

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885