Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

Laos

VIETNAMSKÁ 3 BIG H + NA SKOK DO LAOSU


Luang Prabang

Hanoj, Halong bay a Hory ve Vietnamu, královský Luang Prabang v Laosu

Popis Termíny a ceny Fakultativní výlety

Den 1: LAOS - Luang Prabang
Přílet do Laosu na letiště Luang Prabang. Transfer na ubytování, individuální program.

Den 2: LAOS - Luang Prabang (snídaně)
Po snídani celodenní prohlídka malebného města, které je zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. V bývalém královském hlavním městě se mísí tradiční laoská architektura s koloniální. Navštívíte královskou rezidenci, v které je dnes umístěno Národní muzeum, klášter Wat Xieng Thong s nádhernou mozaikou a zlatem zdobenými stěnami, nejstarší chrám ve městě Wat Visoun a mnoho dalších krásných chrámů.

Den 3: Přelet z Laosu do Vietnamu (snídaně)
Po snídani check-out z pokoje, transfer na letiště a přelet do Hanoje. Transfer do hotelu a volno.

Den 4: VIETNAM - Hanoj (snídaně, oběd, večeře)
Prohlídka vietnamského hlavního města Hanoj: Ho Či Minovo mauzoleum, Prezidentský palác s Ho Či Minovým domem na kůlech, Pagoda jednoho sloupu, buddhistická pagoda Tran Quoc na Západním jezeře, Etnologické muzeum. Po obědě návštěva Chrámu literatury, který byl zároveň první zdejší univerzitou, Chrám Nefritové hory na klidných vodách Jezera navráceného meče. Nakonec jízda podél Staré čtvrti, volno k nákupům. Noční přejezd vlakem do Lao Cai v lehátkové kabině pro 4 osoby. Poznámka: v pondělí a v pátek ráno jsou Ho Či Minovo mauzoleum a Etnologické muzeum zavřeny.

Den 5: VIETNAM - Sa Pa (snídaně, oběd, večeře)
Vyzvednutí na vlakovém nádraží v Lao Cai a přejezd do horského městečka Sa Pa, kam dorazíte v cca 8 h. Ubytování, snídaně. Trekking cca 14 km do horských vesnic kmene Hmong (Cat Cat a Sin Chai). Oběd formou pikniku u vodopádu, možnost zhlédnout vodní elektrárnu založenou Francouzi. Návrat z Cat Cat džípem do Sa Pa cca v 16 h. Nocleh v Sa Pa.

Den 6: VIETNAM - Sa Pa (snídaně, oběd, večeře)
Džípem se dostanete do údolí, kde navštívíte 2 vesnice kmene Hmong a Dzay. Oběd formou pikniku nebo v místní rodině. Procházka do vesnice kmene Červených Dzao - Giang Ta Chai, návštěva vodopádu a visutého mostu. Pěšky k silnici, odkud vás doveze džíp zpět do Sa Pa. Nocleh.

Den 7: VIETNAM - Sa Pa, popř. Bac Ha (snídaně, oběd, večeře)
Snídaně a volný program v Sa Pa, popř. pokud tento den vyjde na neděli, lze jet do Bac Ha, kde se koná vyhlášený nedělní trh, kam se vydávají pestře oblečení příslušníci kmene květinových Hmong z blízkých i dalekých vesnic obchodovat. Po obědě vystěhování z hotelu a přesun vozem do Lao Cai. Večeře a poté cesta vlakem do Hanoje v lehátkovém kupé pro 4 osoby.

Den 8: VIETNAM - Ha Long Bay (snídaně, oběd, večeře)
Příjezd vlakem do Hanoje v cca 5.30 h, snídaně v restauraci a odjezd do světoznámé oblasti Ha Long. Plavba na lodi po zálivu s cca 3000 vápencovými ostrůvky vč. návštěvy jeskyně Sung Sot a pláží ostrova Titov. Oběd na lodi. Odjezd na ostrov Cat Ba, ubytování a večeře v hotelu.

Den 9: VIETNAM - Cat Ba (snídaně, oběd)
Dopoledne budete mít na programu národní park Cat Ba. V odpoledních hodinách cesta rychlolodí do přístavního města Hai Phong, odkud se vrátíme po 2hodinové jízdě do Hanoje. Ubytování.

Den 10: VIETNAM - Pagoda vůní (snídaně, oběd)
Ranní odjezd z Hanoje (8.00 h), 2hodinová cesta malebnou krajinou, dále lodí 1,5hodinová plavba po řece Yen. Pak trekking k několika pagodám a nejposvátnější Pagodě vůní, která je situovaná v jeskyni. Oběd v restauraci na úpatí hory. Lodí zpět k vozu, návrat do Hanoje cca v 18 h.

Den 11: VIETNAM - Hanoj (snídaně)
Transfer na letiště a odlet zpět.

 

Zájezd sestavila na míru CK Nirvana Travel, může se uskutečnit kdykoliv si budete přát, stačí 2 spolucestující. Úpravy dle vašich přání samozřejmě lze. V případě zájmu pište na info@nirvanatravel.cz, sdělte nám termín, kdy chcete cestovat, připravíme vám kalkulaci na míru.

V ceně:
 • 6x ubytování se snídaní v 3* hotelech ve Vietnamu
 • 5x plná penze a 2x polopenze (formou oběda) ve Vietnamu
 • 2x noční přejezd ve vlakovém kupé ve Vietnamu
 • letenka z Prahy do Luang Prabang a zpět z Hanoje vč. letištních tax
 • přelet mezi Luang Prabang a Hanojí
 • vyhlídková plavba v zálivu Halong
 • veškeré transfery v rámci programu
 • anglicky mluvící průvodce
 • vstupy do navštívených objektů dle programu
 • 2x ubytování se snídaní v Luang Prabang v Laosu

Fakultativně:
 • víza do Laosu a Vietnamu
 • prodloužení o pobyt u moře ve Vietnamu
 • cestovní pojištění
 • vyšší kategorie ubytování
 • jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenku

Informace o ceně:
 • kalkulace ceny zájezdu byla provedena na začátku sezony s nejlevnější dostupnou letenkou, cena zájezdu se proto v závislosti na obsazenosti dopravní kapacity v daném termínu může zvýšit

LAOS

Luang Prabang - My Dream Boutique Resort ***
Resort uprostřed zeleně vás ubytuje v plně vybavených bungalovech vč. klimatizace i Wifi zdarma. Hostům k dispozici taktéž zdarma k zapůjčení kola, shuttle bus do centra města, bazén.
Ofic. web: http://www.mydreamresort.com/

VIETNAM

Hanoj - Hoa Binh Palace ***
Hotel se nachází v centru Staré čtvrtě Hanoje, cca 2 min. chůze od jezera Hoan Kiem. Restaurace na střeše dává možnost panoramatického výhledu na Starou čtvrť. Renovované pokoje, Spa.
Oficiální web: http://www.hoabinhpalacehotel.vn/

Sa Pa - Sunny Mountain Hotel ****
Hotel v centru Sa Pa, v okolí restaurace, obchody atd. 
Oficiální web: http://www.sunnymountainhotel.com/

Cat Ba - Hung Long Harbour Hotel ***
Hotel byl otevřen v r. 2010, leží přímo u moře.
Oficiální web: http://www.hunglonghotel.vn/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.

Typ zájezdu
Poznávací zájezdy
Dovolená s Nirvana Travel

Země
Laos
Poznávací zájezdy

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885