Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

Tanzánie

ROYAL ZANZIBAR BEACH RESORT ****Hotel u nejkrásnější pláže na severu Zanzibaru

Sdílejte tento zájezd
Na Facebooku

Popis Termíny a ceny Fakultativní výlety

Lokace: na severu nádherného tropického ostrova Zanzibar, známého jako ostrov koření, který najdeme u východního pobřeží Afriky. Jeho bílé písečné pláže s palmami kymácejícími se v teplém mořském vánku zvou k prozkoumání a skvělému odpočinku.

Pláž: hotel leží přímo na jedné z nejlepších pláží v Africe.

Ubytování: pokoje Superior a Superior Deluxe nabízejí nádherný výhled na oceán i do areálu resortu, můžete si v nich užívat ohromující západy slunce i poznávat svahilskou kulturu. V každém ze stylových pokojů se budete cítit příjemně, najdete zde pohodlnou postel, velkou luxusní koupelnu, televizor s plochou obrazovkou, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, minibar, pokojový trezor a vysoušeč vlasů. Ve všech prostorách resortu je pro hosty k dispozici zdarma Wi‑Fi. Za příplatek je možné ubytování v Ocean Suites, v apartmá o rozloze 98 m2.

Zařízení hotelu: recepce, dvě restaurace a tři bary (včetně bazénového), čtyři bazény, vířivka, lázně, hotelový lékař na telefonu, obchod se suvenýry.

Aktivity a zábava: při svém pobytu v resortu můžete kromě lenošení na pláži nebo u bazénu načerpat energii v hotelových lázních, které poskytují nejrůznější masáže, koupele, peelingy a další služby. Zacvičíte si v tělocvičně pod širým nebem, zahrajete si plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, šipky nebo budete aktivní ve vodě prostřednictvím vodního aerobiku či vodního póla, ale také se zde můžete učit potápět. Jindy se můžete procházet tropickými zahradami i okolím resortu, za poplatek můžete vyrazit na prohlídku jedinečných míst na ostrově (např. Stone Town), objevíte místní farmy s kořením, setkáte se s místní přírodou v lese Jozani apod. Večery vám vyplní kulturní představení místních tanečních či hudebních souborů.

Stravování: all inclusive. Pokrmy jsou připravovány z domácích surovin, většina zeleniny je z hotelové zahrady, koření z lokálního trhu a ryby od místních rybářů.

 • Tanzánie 7 nocí Zanzibar – All inclusive, Sezóna 2021
  Termín Dní Nocí Dosp. os. na lůžku  

  21.10.–29.10.2021 9 7 54.640 Kč OBJEDNAT
V ceně:
 • 7x ubytování s all inclusive v základní kategorii pokoje
 • letenka z Prahy na Zanzibar (s přestupem) a zpět vč. letištních tax
 • transfer z letiště do hotelu a zpět

Fakultativně:
 • prodloužení o jakýkoliv počet nocí
 • cestovní pojištění
 • vyšší kategorie ubytování
 • jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenky

Informace o ceně:
 • kalkulace ceny zájezdu byla provedena na začátku sezony s nejlevnější dostupnou letenkou, cena zájezdu se proto v závislosti na obsazenosti dopravní kapacity v poptávaném termínu může zvýšit
 • přesný den odletu se může změnit +-3 dny dle aktuální dostupnosti letů či požadavku klienta
 • cena za dospělou osobu na lůžku platí při obsazení pokoje 2 spolucestujícími osobami

Typ zájezdu
Pobytové zájezdy
Dovolená s Nirvana Travel

Země
Tanzánie
Pobytové zájezdy

Úroveň ubytování
****
Tanzánie

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885