Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

Hong Kong

POZNEJTE HONG KONG


Hong Kong

Prodloužený víkend, při kterém zažijte nejen komerční stránku Hong Kongu

Sdílejte tento zájezd
Na Facebooku

Popis Termíny a ceny Fakultativní výlety

Den 1: Hong Kong
Přílet do Hong Kongu, transfer do hotelu a ubytování.

Den 2: Hong Kong Island
Půldenní prohlídka Hong Kong Islandu vám poskytne dobrou orientaci. Navštívíte Stanley market = tržiště, kde si v malých krámcích a na stáncích můžete koupit od tradičních suvenýrů, přes hedvábné oděvy, sportovní oblečení až po drobnou elektroniku. Poté se vydáte do rybářské vesničky Aberdeen Fisching Village, která ukazuje tradiční živobytí z rybolovu, můžete se projet tradiční lodí sampan. Naskytne se vám rovněž pohled na nejoblíbenější pláž ve městě Repulse Bay Beach. Pokud budete mít zájem, můžete navštívit továrnu na klenoty, kde se vyrábí světově proslulé umělecké šperky. Prohlídku ukončíte panoramatickou jízdou až na vrcholek Victoria Peak, odkud se před vámi otevře pohled na město a přístav.

Poznámka: v ceně není zahrnuta plavba na sampanu ani návštěva továrny na šperky.  

Den 3: Lantau Island (oběd)
Na největším hongkongském ostrově budete objevovat nedotčené pláže, tradiční rybářskou vesnici, zelené údolí v kontrastu s tyčícími se horami i duchovní osvětu. Prohlídku začnete plavbou trajektem přes Victoria Harbour do Silvermine Bay (Lantau), a dále budete pokračovat vozem/busem na nádhernou pláž Cheung Sha Beach a do unikátní rybářské vesnice Tai O s domky vystavěnými na kůlech nad vodou. Poté vyjedete klikatou silnicí až do hor na vršek Ngong Ping, kde se poblíž kláštera Po Lin nachází velká socha Buddhy. Po návštěvě kláštera a výstavní síně půjdete do kulturně tématické vesničky Ngong Ping, jejíž návštěvu zakončíte spektakulární jízdou v lanovce, při níž se vám otevře pohled na část Tung Chung.

Poznámka: v případě přerušení provozu lanovky pro nepříznivé počasí či z jiných bezpečnostních důvodů bude zajištěn alternativní druh přepravy.

Den 4: Hong Kong
Transfer z hotelu na letiště, odlet z Hong Kongu.

V ceně:
  • 3x ubytování bez stravy ve 3* hotelu
  • 1x oběd
  • letenka z Prahy do Hong Kongu a zpět vč. letištních tax
  • veškeré transfery v rámci programu vozem či busem
  • anglicky mluvící průvodce

Fakultativně:
  • snídaně (možnost doobjednat na místě za 16 USD/os./snídaně)
  • cestovní pojištění
  • vyšší kategorie ubytování
  • jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenku

Informace o ceně:
  • kalkulace ceny zájezdu byla provedena na začátku sezony s nejlevnější dostupnou letenkou, cena zájezdu se proto v závislosti na obsazenosti dopravní kapacity v daném termínu může zvýšit

Hong Kong – Harbour Plaza 8 Degree Hotel ***
Oficiální web: http://www.harbour-plaza.com/8degrees/Index-en.htm

Pokud bude výše uvedený hotel obsazen ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobném hotelu stejné kategorie.

Rádi vám na míru připravíme i zájezd do 4* či 5* hotelu, délku pobytu lze přizpůsobit vašim představám. Možno též zkombinovat s plážovou či poznávací dovolenou např. ve Vietnamu, na Bali či v Emirátech.

Typ zájezdu
Poznávací zájezdy
Dovolená s Nirvana Travel

Země
Hong Kong
Poznávací zájezdy

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885