Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

Mauricius / Grand Baie

LIGHT ADVENTURE NA MAURICIU


Schovat mapu

Pěší turistika, jízda na kole i na koni + samozřejmě spousta času pro relaxaci na pláži

Sdílejte tento zájezd
Na Facebooku

Popis Termíny a ceny Ubytování

Mauricius není jen o lenošení na plážích. Na své si tu přijdou i milovníci turistiky, pro které jsme připravili tento program. Zájezd se uskutečňuje na individuální bázi, tj. nehrozí žádné zrušení pro nedostatečný počet účastníků. Výlety absolvujete s anglicky mluvícím průvodcem, nicméně česky mluvící delegát je vám k dipozici na Mauriciu nonstop na telefonu. Ubytování jsme zvolili v jediném živém letovisku na Mauriciu, ale v případě zájmu lze výlety zkombinovat s jakýmkoliv jiným hotelem na Mauriciu.

V průběhu pobytu na Mauriciu absolvujete tyto 2 výlety (netroufáte-li si jet na koni, rádi vám zajistíme výlet v oblasti Chamarel jen na kolech):

Cestou otroků (polodenní výlet pro osoby starší 12 let, doba trvání závisí na jejich fyzické zdatnosti)
Na výletě budete objevovat horu Le Morne a její okolí na jihozápadním pobřeží ostrova. S průvodcem budete klidně stoupat do výše a než dosáhnete vrcholu, čeká vás jeden z nejkrásnějších výhledů. Toto místo je natolik spektakulární, že přímo vybízí k meditaci, ke zklidnění mysli a k rozjímání.
Tato oblast je součástí světového dědictví UNESCO na památku boje otroků za svobodu. Hora sloužila v 18. a na počátku 19. století jako úkryt uprchlých otroků - maronů. Chráněni horskými, zalesněnými a téměř nepřístupnými útesy unikali z lodí, když byli odváženi z Afriky, a v jeskyních a na vrcholu Le Morne vytvářeli malé osady. Mauricius byl důležitou zastávkou ve východním obchodě s otroky, byl také znám jako "Maroonova republika" pro velký počet uniklých otroků.

Mauricius ze sedla (celodenní výlet pro osoby od 13 let/150 cm)
Tento výlet spojuje objevování jižní části ostrova v sedle elektrokola a požitek z jízdy na koni. Bicykl s elektromotorkem přináší komfort a umožňuje každému v klidu obdivovat krásy této cesty. Kolo vás dopraví až k La Vieille Cheminée, malé zemědělské farmě nacházející se v oblasti Chamarel, úžasném regionu na jihozápadě ostrova. Po piknikovém obědě, který se zde podává v blízkosti bazénu, vás čeká dvouhodinové putování na koňském hřbetu, při němž si budete užívat nádherné scenérie zdejšího okolí. Koně jsou původem z jihu Afriky, jsou statní, klidní, ideální pro tento typ jízdy.

Letovisko:
Grand Baie

V ceně:
 • 7x ubytování s polopenzí v 3* hotelu
 • 1x celodenní výlet vč. oběda, transferů a anglicky mluvícího průvodce
 • 1x půldenní výlet vč. transferů a anglicky mluvícího průvodce
 • letenka z Prahy na Mauricius a zpět vč. letištních tax
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • služby českého delegáta na telefonu

Fakultativně:
 • prodloužení o jakýkoliv počet nocí
 • cestovní pojištění
 • vyšší kategorie ubytování
 • jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenku

Informace o ceně:
 • kalkulace ceny zájezdu byla provedena na začátku sezony s nejlevnější dostupnou letenkou, cena zájezdu se proto v závislosti na obsazenosti dopravní kapacity v daném termínu může zvýšit
 • přesný den odletu se může změnit +-3 dny dle aktuální dostupnosti letů či požadavku klienta
 • cena za dospělou osobu na lůžku platí při obsazení pokoje 2 spolucestujícími osobami

Veranda Grand Baie Hotel & Spa ***

Lokace: Hotel je situován na severu ostrova Mauricius, ve středisku Grand Baie, na břehu stejnojmenného zálivu. Grand Baie je turisty oblíbené živé město, známé množstvím obchodů, restaurací, barů a nočních klubů. Hlavní město Port Louis je vzdálené přibližně 20 km, mezinárodní letiště necelých 70 km.

Pláž: Hotel se nachází přímo na malé písčité pláži se stromy, která umožňuje příjemné koupání a provozování některých plážových aktivit a vodních sportů.

Ubytování: V hotelu naleznete celkem 94 pokojů různých typů (Comfort, Superior, Privileg), jež mají plochu 32 až 55 m2, jsou moderně zařízené, s výhledem do zahrady či k bazénu. Některé pokoje jsou vzájemně propojené a tudíž vhodné pro rodinnou dovolenou. K dispozici jsou i dva suity Privileg (65 m2), které jsou postaveny jako malé samostatné domky přímo na pláži. Všechny pokoje mají vlastní balkón či terasu, koupelnu se sprchou (pokoje Privileg mají i vanu), k dalšímu vybavení patří LCD televizor, přímý telefon, minibar, zařízení k přípravě čaje a kávy, pokojový trezor, vysoušeč vlasů. Bezplatné Wi-fi je k dispozici ve všech pokojích i společných prostorách. Dva pokoje jsou uzpůsobené pro tělesně postižené hosty.

Hotelové služby: Pro vaši pohodu jsou v hotelu připraveny dvě restaurace, bar s výhledem do zátoky Grand Baie, dva bazény (v jednom z nich i dětská část – hloubka 60 cm), vířivka, konferenční místnost, obchod se suvenýry, wellness (masáže, salón krásy), posilovna a parkoviště. Dále mají hosté možnost za poplatek si půjčit kolo, nechat si vyprat prádlo, využít zdravotní službu nebo taxi.

Aktivity a zábava: Při svém pobytu v tomto hotelu můžete každodenně provozovat množství různých činností. Bezplatné - šnorchlování, aquagymnastika, windsurfing, jízda na kajaku, na šlapadle a na plachetnici, vyjížďka loďkou s proskleným dnem, stolní tenis, pétanque, tenis (osvětlený kurt), zumba, dětský klub Timomo (pro děti od 3 do 11 let), večerní kulturní programy ad.; za poplatek – vodní lyžování, rybaření v hlubokém moři, potápění, stolní hry, výlet na katamaránu (hosté z pokojů Privileg mají při týdenním pobytu tento výlet zdarma).

Stravování: polopenze - snídaně a večeře formou bufetu (mezinárodní kuchyně včetně vegetariánských pokrmů) jsou podávány v hlavní hotelové restauraci Mon Plaisir. Místní speciality à la carte nabízí plážová restaurace Belle Vue s výhledem na lodě v zálivu. Malé občerstvení je možné v době od 12 do18 h objednat v baru Le Tilambic, kde si však přijdou na své zejména milovníci tropických koktejlů. Od 18 h je vyžadován formální oděv (pánové v kalhotách či elegantních bermudách).

V případě obsazenosti tohoto hotelu či vašeho zájmu o vyšší kategorii, jiné pobytové místo apod. vám nabídneme jinou alternativu ubytování!

Typ zájezdu
Pobytové zájezdy
Dovolená s Nirvana Travel

Země
Mauricius
Pobytové zájezdy

Destinace
Grand Baie
Mauricius

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885