Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

Mauricius / Grand Baie

LIGHT ADVENTURE NA MAURICIU


Mauricius

Pěší turistika nejkrásnějšími přírodními úkazy + spousta času pro relaxaci na pláži

Popis Termíny a ceny Ubytování

Mauricius není jen o lenošení na plážích. Na své si tu přijdou i milovníci turistiky, pro které jsme připravili tento program. Zájezd se uskutečňuje na individuální bázi, tj. nehrozí žádné zrušení pro nedostatečný počet účastníků. Výlety absolvujete s anglicky mluvícím průvodcem, nicméně česky mluvící delegát je vám k dipozici na Mauriciu nonstop na telefonu. Ubytování jsme zvolili na východě Mauricia, ale v případě zájmu lze výlety zkombinovat s jakýmkoliv jiným hotelem na Mauriciu.

V průběhu pobytu na Mauriciu absolvujete tyto 2 výlety (nebo pro vás máme v záloze mnoho dalších - na elektrokolech, jiné treky a výstupy apod. - kontaktujte nás):

Výstup na horu Le Morne (polodenní výlet pro osoby starší 10 let, cca 7 km)
Na výletě budete objevovat horu Le Morne a její okolí na jihozápadním pobřeží ostrova. S průvodcem budete klidně stoupat do výše a než dosáhnete vrcholu, čeká vás jeden z nejkrásnějších výhledů. Toto místo je natolik spektakulární, že přímo vybízí k meditaci, ke zklidnění mysli a k rozjímání.
Tato oblast je součástí světového dědictví UNESCO na památku boje otroků za svobodu. Hora sloužila v 18. a na počátku 19. století jako úkryt uprchlých otroků - maronů. Chráněni horskými, zalesněnými a téměř nepřístupnými útesy unikali z lodí, když byli odváženi z Afriky, a v jeskyních a na vrcholu Le Morne vytvářeli malé osady. Mauricius byl důležitou zastávkou ve východním obchodě s otroky, byl také znám jako "Maroonova republika" pro velký počet uniklých otroků.

Trek - 7kaskádový vodopád Tamarind (půldenní výlet pro osoby od 8 let, cca 4,5 km)
V centrální části Mauricia na okraji roklin Black River Gorges, cca 8 km od města Curepipe se nachází úchvatná soustava sedmi kaskád na řece Tamarin, kam se vydáte se zkušeným průvodcem. Výlet začíná instruktáží a některými bezpečnostními opatřeními. Než se dostanete k řece Tamarin, projdete se polem cukrové třtiny. Na konci náročné trasy, kdy budete objevovat těchto 7 vodopádů, si budete moci užít koupání v přírodním jezírku na jejich úpatí.

Letovisko:
Grand Baie

V ceně:
 • 7x ubytování s polopenzí
 • 2x půldenní výlet s anglicky mluvícím zkušeným odborným průvodcem
 • letenka z Prahy na Mauricius a zpět vč. letištních tax
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • služby českého delegáta na telefonu

Fakultativně:
 • prodloužení o jakýkoliv počet nocí
 • cestovní pojištění
 • vyšší kategorie ubytování
 • jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenku

Informace o ceně:
 • kalkulace ceny zájezdu byla provedena na začátku sezony s nejlevnější dostupnou letenkou, cena zájezdu se proto v závislosti na obsazenosti dopravní kapacity v daném termínu může zvýšit
 • přesný den odletu se může změnit +-3 dny dle aktuální dostupnosti letů či požadavku klienta
 • cena za dospělou osobu na lůžku platí při obsazení pokoje 2 spolucestujícími osobami

Belle Mare - Sunrise Attitude ****

Oficiální web: https://hotels-attitude.com/en/sunrise-attitude

V případě obsazenosti tohoto hotelu či vašeho zájmu o jinou kategorii, jiné pobytové místo apod. vám nabídneme jinou alternativu ubytování!

Typ zájezdu
Pobytové zájezdy
Dovolená s Nirvana Travel

Země
Mauricius
Pobytové zájezdy

Destinace
Grand Baie
Mauricius

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885