Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

Kambodža

KUALA LUMPUR + SIEM REAP A JEJICH OKOLÍ


Kuala Lumpur

Památky, kultura, ale i nahlédnutí do života obyčejných lidí v Malajsii i Kambodži

Sdílejte tento zájezd
Na Facebooku

Popis Termíny a ceny Fakultativní výlety

Den 1: Kuala Lumpur - Night Culture Show (večeře)
Přílet do Kuala Lumpur, transfer do hotelu a ubytování. V podvečerních hodinách budete mít program, který podniknete v nasvíceném Kuala Lumpur. Program začnete návštěvou nočního osvětleného tržiště v Chinatownu, kde máte možnost zažít atmosféru obchodování a smlouvání. Poté večeře formou bufetu v některé z místních renomovaných restaurací, kde budete mít příležitost při večeři (v ceně) ochutnat speciality malajsijské kuchyně, to vše za doprovodu kulturního vystoupení místních hudebníků a tanečníků. Návrat do hotelu, nocleh.

Den 2: Kuala Lumpur - Kampung Penghulu Homestay (snídaně)
Po snídani se vydáte na cestu do místního vesnického obydlí Kampung Penghulu (jízda cca 2 hod.). Touto formou nejlépe a nejrychleji poznáte typický způsob a zvyky vesnického života v Malajsii. Seznámíte se s opracováním kaučukovníku, navštívíte rýžová pole a plantáže palem olejných. S místními si můžete zahrát velmi populární vesnickou hru Gasing, budete si moci uplést vlastní Ketupat (váček ve tvaru diamantu, ve kterém se vaří rýže, aby držela v krychlovém tvaru). V mezičase pauza na oběd (na vlastní náklady). Po dni plném zážitků návrat do hotelu v Kuala Lumpur.

Den 3: Kuala Lumpur - City Tour (snídaně)
Po snídani cca v 9.30 h vyjedete na prohlídku Kuala Lumpur (doba trvání cca 4 hod.). Vydáte se do míst historických i novodobých a i tam, kde to vše začalo – na soutoku řek Gombak a Klang. Nenecháte si ujít ikonickou stavbu města – Petronas Twin Tower (fotozastávka), Královský palác (fotozastávka), Národním muzeum a Národní mešitu (návštěva), Národní památník, náměstí Nezávislosti, budovu sultána Abdula Samada stejně jako budovu vlakového nádraží postavenou v maurském stylu. Návštěva na KL Tower. Zbytek dne volno.

Poznámka: vstupy v ceně do Národního muzea a na KL Tower.

Den 4: Kuala Lumpur - Batu Caves (snídaně)
Po snídani cca v 9.30 h odjezd na půldenní prohlídku (cca 4 hod.) do Batu Caves. První zastávka bude ve vápencových kopcích Batu Caves, které se skládají ze 3 hlavních jeskyní a několika menších. Jedná se o hinduistickou svatyni lorda Muruga, ke které vede 272 schodů. Další jeskyně se nazývá Muzejní jeskyně a je plná obrazů božstev. Poslední zastávkou bude jedna z největší továren na zpracování cínu na světě – Royal Selangor Pewter, kde vám ukáží různé pracovní procesy jako lití, plnění, leštění, pájení či rytí. Poté návrat do hotelu a po zbytek dne volno.

Den 5: Kuala Lumpur – Siem Reap – Tonle Sap Great Lake (snídaně)
Snídaně v hotelu, transfer na letiště a přelet do Siem Reap (let trvá cca 2 hod.). Po příletu podniknete plavbu na jezeře Tonle Sap Great Lake, kde navštívíte plovoucí vesnici a uvidíte jak lidé žijí v plovoucích domech, plovoucí školu, restauraci i kostel. Na farmě budete moci nakrmit krokodýli (na vlastní náklady). Zbytek dne volno. Večer můžete strávit buď v Pub Street v některém z místních restauračních zařízení či na nočním trhu. Nocleh.

Den 6: Siam Reap - Angkor Wat (snídaně)
Po snídani návštěva Jižní brány Angor Thom (Bayon temple, Phimeanakas temple, Elephant & Leper King terrace, Suor Prat towers), budete míjet chrám Chao Say Devoda, Thommanon temple, TaKeo temple a navštívíte chrám Ta Prohm. Po obědě ve městě (na vlastní náklady) návštěva světoznámého chrámu Angkor Wat, kde rovněž zažijete nádherný západ slunce. Večer můžete strávit buď v Pub Street v některém z místních restauračních zařízení či na nočním trhu. Nocleh.

Den 7: Siem Reap - Thousand Lingas River (snídaně)
Po snídani pojedete cca 2 hod. severně od Siem Reap do Kulen Mountain. Navštívíte „Thousand Lingas River“ místo, kde na dně řeky a po stranách břehů je vyryto množství lingamů a dalších náboženských reliéfů. Dále uvidíte sochu obřího ležícího Buddhy a vodopád. Odpoledne návrat do hotelu a zbytek dne volno.

Den 8: Siem Reap (snídaně)
Snídně, v dopoledních hodinách check out z hotelu, volno až do doby transferu na letiště, odlet zpět do ČR.

V ceně:
 • 7x ubytování se snídaní (4x v Kuala Lumpur, 3x v Siem Reap)
 • 1x večeře
 • letenka z Prahy do Kuala Lumpur, ze Siem Reap do Prahy (s přestupy)
 • přelet Kuala Lumpur-Siem Reap
 • plavba po jezeře Tonle Sap
 • další transfery v rámci programu vozem
 • anglicky mluvící průvodce
 • vstupy do navštívených objektů dle programu

Fakultativně:
 • víza do Kambodži (na místě)
 • cestovní pojištění
 • spropitné řidičům a průvodcům
 • vyšší kategorie ubytování
 • jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenku
 • možnost prodloužení

Informace o ceně:
 • CENA OD (zkalkulujeme vám cenu zájezdu na míru v požadovaném termínu, cena zájezdu se může v závislosti na obsazenosti dopravní kapacity v daném termínu změnit).
 • Okruh se uskuteční při min počtu 2 cestujících.

MALAJSIE - KUALA LUMPUR

Ansa Kuala Lumpur Hotel ****
Hotel se nachází v centru Kuala Lumpur a disponuje 167 pokoji.
Oficiální web: http://www.ansakualalumpur.com/

KAMBODŽA - SIEM REAP

Royal Angkor Resort ****
Hotel se 199 pokoji v centru Siem Reap, cca 10 min. jízdy z letiště a 15 min. k Angkoru. Má bazén i lázně.
Oficiální web: http://www.royalangkorresort.com/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.

Typ zájezdu
Poznávací zájezdy
Dovolená s Nirvana Travel

Země
Kambodža
Poznávací zájezdy

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885