Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

Mauricius / Le Morne

KOMBINACE HOTELŮ NA MAURICIU


Schovat mapu

7 nocí na západním pobřeží + 7 nocí na východním pobřeží, ALL INCLUSIVE

Sdílejte tento zájezd
Na Facebooku

Popis Termíny a ceny Ubytování

Když jsme byli na Mauriciu a viděli jsme rozdíly východního a západního pobřeží, napadlo nás, proč byste nemohli poznat obě místa! Východní pobřeží nabízí dlouhé písečné pláže (ale pozor - v období našich letních měsíců je zde větrno), kdežto západní pobřeží je zajímavější svým kopcovitým profilem a úchvatnými západy slunce (příjemné teplo na koupání i v období našich letních měsíců). Zájezd ideální pro ty, kteří mají dostatek času pro svou dovolenou, neb 7 nocí strávíte na jednom pobřeží a 7 nocí na opačném. Můžeme vám samozřejmě počet nocí i přizpůsobit vašim představám, stejně tak výběr hotelů, stravování atd.

Letovisko:
Le Morne

V ceně:
 • 14x ubytování s all inclusive
 • letenka z Prahy na Mauricius a zpět vč. letištních tax
 • skupinový transfer z letiště do hotelu a zpět, privátní transfer mezi hotely
 • služby českého delegáta na telefonu na Mauriciu

Fakultativně:
 • prodloužení o jakýkoliv počet nocí
 • cestovní pojištění
 • vyšší kategorie ubytování
 • jiné odletové místo (Vídeň,…), business class letenku

Informace o ceně:
 • kalkulace ceny zájezdu byla provedena na začátku sezony s nejlevnější dostupnou letenkou, cena zájezdu se proto v závislosti na obsazenosti dopravní kapacity v poptávaném termínu může zvýšit
 • přesný den odletu se může změnit +-3 dny dle aktuální dostupnosti letů či požadavku klienta
 • cena za dospělou osobu na lůžku platí při obsazení pokoje 2 spolucestujícími osobami

Hotel RIU Le Morne **** ADULTS ONLY

POZOR! - hotel je určen pouze pro dospělé (osoby od 18 let).

Lokace: Hotel leží na jihozápadě ostrova Mauricius, na poloostrově Le Morne, uvnitř resortu, který tvoří společně s hotelem RIU Creole. Nedaleko se nachází několik mauricijských přírodních skvostů – hora Le Morne, sedmibarevná země Chamarel či národní park Black River Gorges. Mezinárodní letiště je vzdálené přibližně 60 km.

Pláž: Hotel se nachází přímo na nádherné pláži částečně porostlé palmami, kde k relaxaci vybízí jemný bílý písek a křišťálově čisté vody Indického oceánu. Lehátka jsou k dispozici zdarma. Kromě příjemného koupání je zde možné provozovat různé další plážové aktivity a vodní sporty.

Ubytování: V hotelu naleznete celkem 218 dvoulůžkových pokojů typu Standard (23 m2), Garden View (26 m2) a Superior (32/36 m2), jež jsou moderně zařízené a mají vlastní balkon či terasu. Pokoje Superior nabízejí částečný výhled na oceán. Ve všech pokojích vás přivítá pohodlná postel, koupelna se sprchou (některé z pokojů Superior mají i vanu), satelitní televize, minibar, elektrická konvice a pokojový trezor. Ke spojení se světem budete mít k dispozici telefon a bezplatné Wi-fi.

Hotelové služby: Pro vaši pohodu jsou v areálu hotelu připraveny dvě restaurace, tři bary, dva bazény, sluneční terasa, obchod s dárky. Kromě toho jsou hostům k dispozici i služby hotelu RIU Creole (ten je přístupný i dětem) – wellness (parní lázeň, vířivka, masáže, zábaly, aromaterapie), salón krásy, kadeřnictví, posilovna, diskotéka, ateliér.

Aktivity a zábava: Při svém pobytu můžete každodenně provozovat různé činnosti - šnorchlování, windsurfing, jízda na kajaku, potápění (úvodní lekce v bazénu), aquagymnastika, skupinové aktivity v rámci programu RIU Fit, umělecko-tvůrčí aktivity v rámci programu RIU Art, každodenní večerní kulturní program, karaoke ad. Část aktivit je organizována ve spolupráci s hotelem RIU Creole.

Stravování: all inclusive 24 hodin. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány bufetovým způsobem v hlavní restauraci La Riviere. Po rezervaci lze navštívit restaurant „a la carte“ Kulinarium, v RIU Creole můžete zajít na oběd do indické (Bangalore) či asijské (Kaori) restaurace. Občerstvení nabízejí i bazénové bary Biryani a Manawa. Na pláži je vám k dispozici Tamarin bar. Na večeři je vyžadován formální oděv (pánové nikoliv v tričku bez rukávů).

 

Veranda Palmar Beach Hotel ***

Lokace: Hotel je situován na východním pobřeží ostrova Mauricius, které si nejvíce zachovalo původní ráz a určitě stojí za to věnovat čas jeho prozkoumání. V oblasti Palmar se nachází jedny z nejhezčích pláží ostrova, severně je možné navštívit Roches Noires se sopečnými útvary, jež tomuto místu daly jméno, směrem na jih leží oblíbené ostrůvky Ile aux Cerfs a Ile aux Aigrettes dosažitelné katamaránem či jiným plavidlem. Hlavní město Port Louis je vzdálené přibližně 43 km, mezinárodní letiště necelých 50 km.

Pláž: Hotel se nachází přímo na krásné písčité pláži, která umožňuje příjemné koupání i provozování různých plážových aktivit a vodních sportů.

Ubytování: V hotelu naleznete celkem 77 pokojů dvou typů (Comfort a Comfort Sea View), jež mají plochu 36/38 m2, jsou moderně zařízené, mají vlastní balkón či terasu a výhled do zahrady nebo k bazénu a na oceán. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, přímým telefonem, minibarem, zařízením k přípravě čaje a kávy, pokojovým trezorem, vysoušečem vlasů. Bezplatné Wi-fi je k dispozici ve všech pokojích i společných prostorách. Dva pokoje jsou uzpůsobené pro tělesně postižené hosty.

Hotelové služby: Pro vaši pohodu jsou v hotelu připraveny dvě restaurace, dva bary, bazén (včetně dětské části – hloubka 60 cm), obchod se suvenýry, plážovým oblečením a základními produkty, wellness (masáže, sauna, salón krásy), posilovna a parkoviště. Dále mají hosté možnost za poplatek si půjčit kolo, nechat si vyprat prádlo, využít zdravotní službu nebo taxi.

Aktivity a zábava: Při svém pobytu v tomto hotelu můžete každodenně provozovat množství různých činností. Bezplatné - šnorchlování, aquagymnastika, windsurfing, jízda na kajaku, na šlapadle, vyjížďka loďkou s proskleným dnem, plážový volejbal, stolní tenis, pétanque, dětský klub Timomo (pro děti od 3 do 11 let), večerní kulturní programy ad.; za poplatek – kitesurfing (jedno z nejlepších míst na Mauriciu), potápění, výlety lodí, vodní lyžování, rybaření v hlubokém moři, parasailing, kulečník, výlety na katamaránech a rychlých člunech.

Stravování: all inclusive - bufetové snídaně, obědy a večeře formou bufetu, popř. při nižší obsazenosti hotelu servírované (místní a mezinárodní kuchyně včetně vegetariánských pokrmů) jsou podávány v hlavní hotelové restauraci Regatta situované nedaleko bazénu. V rámci all inclusive je také neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů 11-23 h, odpolední občerstvení a 1x denně doplnění minibaru. Místní speciality, mořské plody a grilovaná jídla „a la carte“ nabízí plážová restaurace Horizon, kterou je možné využít na oběd či večeři formou kreditu. Malé občerstvení je možné objednat v baru Baracuda, kde si však přijdou na své zejména milovníci tropických koktejlů. Od 18 h je v restauracích a barech vyžadován formální oděv (tzn. pro pány dlouhé kalhoty a uzavřené boty).

 

V případě obsazenosti těchto hotelů vám nabídneme jiné alternativy!

Typ zájezdu
Pobytové zájezdy
Dovolená s Nirvana Travel

Země
Mauricius
Pobytové zájezdy

Destinace
Le Morne
Mauricius

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885