Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

Francie

DISNEYLAND V PAŘÍŽI LETECKY


Disneyland Paris

Jedinečný tip na dárek pro vaše děti!

Sdílejte tento zájezd
Na Facebooku

Popis Termíny a ceny Fakultativní výlety

Super tip na dárek pro vaše děti, kterým jim dopřejete jedinečný zážitek! Rádi vám připravíme dárkový poukaz k Vánocům či narozeninám na tento komfortní zájezd do zábavního parku Disneyland. Vše vám zajistíme - letenky, transfer do/z hotelu, ubytování i vstupenky. Nejste součástí žádné skupiny, cestujete individuálně se zajištěnými službami pro vás.

Program:

 1. den – přílet do Paříže, zajištěný transfer do hotelu (řidič vás bude čekat hned u východu z přepravního prostoru), cesta trvá cca 45 min., ubytování v hotelu v oblasti Disneylandu (vyhnete se úplně dopravním zácpám v Paříži). Dle času příletu doporučujeme vydat se hned po ubytování bezplatným shuttle busem (jezdí každých cca 15 min. po celý den) přímo od hotelu do areálu Disneylandu, cesta trvá cca 10 min. V neplacené části areálu na vás čeká nespočet stravovacích možností (u Planet Hollywood si vyfoťte otisky rukou svých oblíbených herců) a prodejen se suvenýry (nebudete se muset už další den zdržovat nákupem, ale věnovat se jen atrakcím). Můžete udělat první fotografie s myšákem Mickeym či vystoupat balonem do 100metrové výšky a shlédnout celý komplex (poplatek 12 Eur/dosp. a 6 Eur/dítě).
 2. den – snídaně v hotelu, transfer bezplatným shuttle busem přímo od hotelu do areálu Disneylandu. Brány zábavního parku se otevírají v 10 h. Užijte si celý den plný pohádkových postav, horských drah i výstřelu do vesmíru. Návrat opět bezplatným shuttle busem do hotelu. V Disneylanduse nachází spoustu stravovacích možností.
 3. den – snídaně v hotelu. Projděte se idylickou francouzskou krajinou kolem jezera za hotelem nebo zajděte do nedalekého supermarketu. Je-li váš odlet plánován až ve večerních hodinách, můžete se opět vydat bezplatným shuttle busem do Disneylandu a tentokrát zavítat do vedlejšího zábavního parku Walt Disney Studios (fakultativně - není v ceně zájezdu). Zajištěný privátní transfer z hotelu na letiště.

Ubytování:

 • 3*: Campanile Val de France - doporučujeme! Možnost ubytování 4 osob v 1 pokoji. Hotel má vlastní mini ZOO, takže i v pátek či neděli budou mít vaše děti o zábavu postaráno. Bohaté bufetové snídaně.
 • V případě zájmu zajistíme i ubytování v hotelech vyšších kategorií či v hotelu v Paříži.

Termín: možnost zpracovat vám termín, na kdykoliv si budete přát (tj. i levnější všední dny apod.).

V ceně:
 • 2x ubytování se snídaní
 • zpáteční letenka z Prahy do Paříže
 • transfer letiště-hotel-letiště
 • 1denní vstupenka do Disneylandu

Fakultativně:
 • cestovní pojištění
 • vyšší kategorie ubytování
 • jiné odletové místo (Vídeň,...)
 • prodloužení pobytu

Informace o ceně:
 • kalkulace ceny zájezdu byla provedena na začátku sezony s nejlevnější dostupnou letenkou, cena zájezdu se proto v závislosti na obsazenosti dopravní kapacity v daném termínu může zvýšit
 • cena za dospělou osobu na lůžku platí při obsazení pokoje 2 spolucestujícími osobami

Typ zájezdu
Pobytové zájezdy
Dovolená s Nirvana Travel

Země
Francie
Pobytové zájezdy

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885