Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

VIETNAM - DOVOLENÁ

Vietnam známe dokonale, přesvědčte se na našich stránkách www.vietnam-travel.cz, které jsme sestavili a podávají komplexní, přehledný a aktuální obrázek o Vietnamu (památky podrobně, historie, gastronomie,...).

Zvolte si pro svou plážovou dovolenou pobyt v jednom z rychle se rozvíjejích plážových letovisek Vietnamu nebo vybírejte z našich zájezdů za poznáním přírodních unikátů a historických památek Vietnamu z císařských dob i koloniálních časů. Naše okruhy jsou unikátní, do naší nabídky zájezdů do Vietnamu jsme vybrali alespoň zlomek toho, co jsme schopni zajistit pro vaši spokojenou dovolenou ve Vietnamu.
Dovolenou ve Vietnamu prožilo v r. 2012 téměř 7 miliónu zahraničních turistů, přesto je Vietnam zemí zatím neprávem opomíjenou při výběru exotické dovolené mezi českými turisty. Změňme to spolu!


Poznávací zájezdy – Vietnam dovolená

Nejzářivější perly Vietnamu Vietnam NEJZÁŘIVĚJŠÍ PERLY VIETNAMU  Nejoblíbenější okruh celým Vietnamem vč. zastavení u moře, skvělé recenze
od 78.800 Kč

Best of jižní Vietnam Vietnam BEST OF JIŽNÍ VIETNAM  Kombinace poznání a pobytu u moře
od 49.500 Kč

Ochutnávka z Vietnamu Vietnam OCHUTNÁVKA Z VIETNAMU  Rychlý okruh po celém Vietnamu pro ty, kdo nemají mnoho času
od 60.100 Kč

Přírodou severního Vietnamu Vietnam PŘÍRODOU SEVERNÍHO VIETNAMU  Light adventure okruh
od 64.700 KčPobytové zájezdy – Vietnam dovolená

Země
Vietnam

Typ zájezdu
Pobytové zájezdy
Poznávací zájezdy

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885