Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

MALAJSIE - DOVOLENÁ

Malajsii známe dokonale, přesvědčte se na našich stránkách www.malajsie-travel.cz, které jsme sestavili a podávají komplexní, přehledný a aktuální obrázek o Malajsii (přírodní bohatství podrobně, historie, gastronomie,...).

Naše nabídka zájezdů do Malajsie představuje výběr nejdůležitějších přírodních krás a kulturního bohatství této, u nás stále ještě málo navštěvované země. Malajsie je vhodná destinace především k aktivní dovolené a poznání.
Ve výběru našich pobytových zájezdů najdete hotely jak na poloostrovní části Malajsie, tak i na Borneu. Hotely všech kategorií lákají kromě plážové dovolené i k provozování vodních sportů, především šnorchlování a potápění. Malajsie je svým bohatým podmořským životem opravdovým potápěčským rájem. Pokud chcete po Malajsii spíše cestovat, určitě si dle svých zájmů vyberete z našich poznávacích zájezdů. Borneo je vhodné spíše pro milovníky přírody, poloostrovní část Malajsie nabízí kombinaci přírody i kulturních a historických památek.
Začne-li vaše dovolená v Malajsii v Kuala Lumpur a poté bude pokračovat do jiných částí země, věříme, že kontrast moderních budov a technologií hlavního města s poměrně chudým, zato barevným venkovem a přívětivými lidmi, či nádherná nespoutaná příroda a bílé pláže vás nadchnou natolik, že v sobě objevíte touhu, nejednou se do Malajsie vrátit.


Poznávací zájezdy – Malajsie dovolenáPobytové zájezdy – Malajsie dovolená

Země
Malajsie

Typ zájezdu
Pobytové zájezdy
Poznávací zájezdy

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885