Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

INDONÉSIE - DOVOLENÁ

Gratulujeme - právě jste narazili na specialistu pro zájezdy do Indonésie, pro něhož není jediným měřítkem cena, ale také poměr kvality a ceny.

Pro oblíbené pobyty na Bali jsme se snažili pro vás vybrat příjemné hotely s typickými balijskými prvky. Na Bali vám bude k dispozici český delegát na telefonu. Nezapomeňte, že dovolená na Bali nejsou jen pláže, ale stejně tak zábavní možnosti, tradiční tance, mystické chrámy a úžasné horské scenerie. Při svém zájezdu na Bali se proto určitě neomezujte na plážový pobyt, ale absolvujte i některé z výletů po ostrově Bali. Nebo vám rovnou můžeme zajistit různě dlouhý okruh po Bali v kombinaci s plážovým pobytem na Bali. Pobyt na Bali lze zkombinovat i s poznáním dalších indonéských ostrovů - v standardní nabídce máme Komodo, Jávu a Sulawesi, ale rádi vám připravíme zájezd i do dalších míst po celé Indonésii. Také např. poznávací okruhy po Jávě jsme schopni vám zajistit v mnoha variantách, vč. oblíbených přesunů vlaky, při nichž se vám otevřou úchvatné pohledy do okolí. Neváhejte nám sdělit váš požadavek dovolené v Indonésii, rádi vám připravíme kalkulaci na míru! Veškoré naše zájezdy vč. poznávacích jsou individuální, tj. stačí 2 cestující a nemusí se už dále obávat zrušení zájezdu pro nedostatek účastníků.


Poznávací zájezdy – Indonésie dovolenáPobytové zájezdy – Indonésie dovolená

Země
Indonésie

Typ zájezdu
Pobytové zájezdy
Poznávací zájezdy

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885