Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

Recenze: PANÍ MIROSLAVA (19.05.2015)

Byli jsme velmi spokojeni s organizací pobytu, s výběrem lokalit k ubytování a s kvalitou hotelů. Navržený program byl dobře naplánován, i když jsme se ho striktně samozřejmě nedrželi...


Jediný problém nastal hned na začátku vzhledem ke zpoždění letu z Prahy s TAP Portugal. Vím, že komplikace může nastat vždy, ale protože už jsem s TAP letěla dříve, vím, že dodržování letového řádu je zde problém, zvlášť u večerních letů. Měli jsme na přestup v Lisabonu 50 minut (odlet z Prahy v 19:00 a z Lisabonu ve 22.20), ale odlet byl opožděn o hodinu dvacet. Zjevně nic neobvyklého. Na Madeiru jsme cestovali pouze čtyři, takže nás po příletu do Lisabonu odeslali do hotelu s tím, že letíme ráno v 8.15. Samozřejmě to pro nás byla komplikace vzhledem k transferu do prvního hotelu a předání pronajatého auta. Misto celého prvního dne nám z něj zbyla polovina, navíc jsme byli unaveni, protože jsme z hotelu v Lisabonu museli odjet už v šest ráno a dorazili jsme do něj po půlnoci. Patřičně naštvaní.

Chápu, že je asi problém najít vhodný spoj, aby se v Lisabonu dlouho nečekalo, ale zjevně by bylo lepší déle čekat, než si začátek dovolené takhle komplikovat. Podle reakcí personálu na letišti v Praze jsou zpoždění u TAP naprosto běžná. Nakonec jsme ho zažili opět i cestou zpět –byť “jen” asi 40 minut.

Druhá poznámka – stará cesta vedoucí ze Sao Vicente do Porto Moniz je zavřená a myslím, že asi buď definitivně nebo rozhodně dlouhodobě, protože jsou tam betonové zábrany.

I přes komplikace na začátku jsme byli Madeirou nadšení a tento typ pobytu se nám moc líbil.

Děkuji a přeji mnoho ústěchů ve vaší práci.

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885