Nirvana Travel Když víte, co chcete, u Nirvany to dostanete!
- citace jednoho z našich klientů:-)

Réunion

TROPICKÁ VEGETACE I MĚSÍČNÍ KRAJINA RÉUNIONU


Reunion

Fly & Drive zájezd na Réunion

Sdílejte tento zájezd
Na Facebooku

Popis Termíny a ceny Fakultativní výlety

Den 1: Salazie
Přílet na Réunion, uvítání na letišti, vyzvednutí vozu a odjezd podél východního pobřeží a poté vnitrozemím do horské oblasti Salazie. Cestou budete moci obdivovat bujnou tropickou vegetaci, výhledy do údolí i několik vodopádů. Ubytování a přenocování v Hell-Bourg.

Den 2: Belouve (snídaně)
Návrat k pobřeží, kde budete pokračovat jižním směrem a dále jedinou silnicí, která vede napříč Réunionem náhorní planinou v nadmořské výšce 1000 m. Návštěva fascinujícího pralesa Belouve, kde roste např. stromové kapradí a budete si připadat jako v pravěku. Ubytování ve vesničce La Plaine des Palmistes.

Den 3: Pas de Bellecombe (snídaně)
Brzy ráno vyrazíte směrem Pas de Bellecombe (2.400 m n.m.) vstříc vulkanické krajině vulkánu Piton de la Fournaise, která připomíná povrch měsíce. Budete ohromeni přeměnou zeleně lesů ve vyprahlou zem. Přenocování v La Plaine des Cafres.

Den 4: Cilaos (snídaně)
Z La Plaine des Cafres vyrazíte k západnímu pobřeží, odkud opět zamíříte neuvěřitelným množstvím zatáček do hor, tentokrát do horského městečka Cilaos, které bylo v 19. století založené jako lázeňské díky termálním pramenům. Tyčí se nad ním nejvyšší hora Réunionu Piton de Neiges (3.071 m n.m.). Cestou budete obdivovat květiny rostoucí kolem, lávové proudy i  vanilkové plantáže. Nocleh v Cilaos.

Den 5: Cirque de Mafate (snídaně)
Opět budete prozkoumávat kopcovitou krajinu na západě ostrova. Po tzv. tamarindové cestě se dostanete do Tevelave, které je ideálním výchozím bodem pro vycházky do okolí. Vrcholem jsou fantastické výhledy na Cirque de Mafate, což je nejmenší z 3 ostrovních vulkanických kráterů. Nocleh v Tevelave.

Den 6: Saint Gilles les Bains (snídaně)
Návrat přes Cilaos příjemným horským klima na pobřeží do letoviska Saint Gilles Les Bains, které bývá též nazýváno St. Tropez Réunionu. Ubytování v Saint Gilles les Bains.

Den 7: Saint Gilles les Bains (snídaně)
Odpočinek u moře. Opět nocleh ve stejném hotelu v Saint Gilles les Bains.

Den 8: (snídaně)
Odjezd na letiště, vrácení vozu a odlet zpět do ČR, popř. přelet na Mauricius k pobytu u moře.

V ceně:
  • zpáteční letenku Praha-Réunion s přestupem dle výše uvedeného plánu letu
  • 7x ubytování se snídaní
  • pronájem vozu (3dvéřového) po celou dobu pobytu (7 dní)
  • anglicky mluvící servis partnerské CK

Fakultativně:
  • u pronájmu vozu (platí se na místě v autopůjčovně) - taxu za vyzvednutí a vrácení vozu na letišti 26 Eur/auto, kauci a spoluúčast při poškození vozu (NWR) 600 Eur/auto (zablokováno přímo v půjčovně na embosované kreditní kartě – bude odblokováno v případě vrácení auta v pořádku), doporučujeme připojištění NWR 10 Eur/den (není pak účtováno poškození vozu)
  • pobytovou taxu na Réunionu cca 1 Eur/os./noc (platí se na místě v hotelech)
  • cestovní pojištění

Informace o ceně:
  • kalkulace ceny zájezdu byla provedena na začátku sezony s nejlevnější dostupnou letenkou, cena zájezdu se proto v závislosti na obsazenosti dopravní kapacity v daném termínu může zvýšit

Ubytování je zajištěno v malých hotýlcích s velice příjemnou rodinnou atmosférou, uprostřed zeleně i s nádhernými výhledy do krajiny. Na vyžádání zajistíme i hotely vyšší kategorie, nicméně i navržené 2* hotely jsou velmi kvalitní a zajisté v nich budete spokojeni.

Hell-Bourg - Le Relais des Cimes **
Oficiální web: http://www.relaisdescimes.com/

La Plaine des Palmistes - La Ferme du Pommeau **
Oficiální web: http://www.pommeau.fr/

La Plaine des Cafres - Les Geraniums **
Oficiální web: http://www.hotellesgeraniums.com/

Cilaos - Le Vieux Cep ***
Oficiální web: http://www.levieuxcep.fr/

Tevelave - La Domaine des Fougeres **
Oficiální web: http://www.domainedesfougeres.com/

Saint Gilles les Bains - Alamanda **
Oficiální web: http://www.alamanda.fr/

Pokud budou výše uvedené hotely obsazené ve vámi požadovaných termínech, bude ubytování zajištěno v podobných hotelech stejné kategorie.

Typ zájezdu
Specialitky
Dovolená s Nirvana Travel

Země
Réunion
Specialitky

 
www.srilanka-travel.cz www.vietnam-travel.cz www.malajsie-travel.cz Infolinka: Po-Pá: 9–18 hod. telefon 222 553 624 mobil 702 094 885

Nirvana Travel logo
CK Nirvana Travel s.r.o.
www.nirvanatravel.cz
+420 222 553 624, +420 702 094 885